ar-el-logo

AR-EL

Компанія AR-EL - сучасна медична мебель.

Основними принципами роботи компанії AR-EL є акцент на технічні інновації, використання тільки якісного матеріалу, чесність і довіра по відношенню до покупців.

При створенні медичних меблів AR-EL конструктори орієнтуються на останні тенденції в області дизайну і естетики; ретельно аналізуються всі новинки на ринку медичного обладнання та медичних технологій для створення єдиного ефективного комплексу з надання медичної допомоги різного рівня складності.

Каталог медичних меблів AR-EL включає в себе гінекологічні крісла різної конфігурації, операційні столи, спеціалізовані хірургічні столи (хірургічний стіл для офтальмології, проктологічний хірургічний стіл і багато іншого), ЛОР-крісла різної модифікації, діалізних столи-крісла та донорські крісла.

Медичними меблями під торговою маркою AREL оснащені багато приватних і державних організацій охорони здоров'я Близького Сходу та СНД. Щорічно асортимент продукції розширюється і оновлюється. При створенні продукції враховується думка покупця і є можливість створення моделей за індивідуальним замовленням.

Компанія AR-EL заснована в 1968 році. Штаб-квартира компанії знаходиться в Стамбулі, основні виробничі площі знаходяться в економічній зоні Демірджі (Туреччина). Компанія має широку мережу регіональних представництв і сервісних центрів по всьому світу.