be-logo

Brightfield Endoscopes

Штаб-квартира компанії Brihtfield і її конструкторський відділ знаходитися в місті Мальме, Швеція. Основним напрямком діяльності компанії є розробка і просування систем і технологій для ендоскопії, малоінвазивної хірургії та супутнього медичного обладнання.

Спираючись на досвід світових виробників, кваліфікований конструкторський відділ, широкі зв'язки з передовими європейськими клінічними центрами, компанія розробляє системи візуалізації, гнучкі і жорсткі ендоскопічні системи для урології, гінекології, ортопедії, отоларингології, пульмонології, гастроентерології та лапароскопії.

Застосування інноваційних технологій, увага до кожної деталі, міцна зв'язка з практичною медициною, оптимальна маркетингова політика дозволили створити високотехнічний, якісний продукт, який повністю відповідає вимогам сучасної медицини.

Вся продукція шведської компанії Brightfield має сертифікати якості і відповідають вимогам Європейської Директиви MDD 93/42 / EEC. Медичні системи виробляються на підприємствах, які відповідають міжнародному стандарту ISO 13485: 2012. Це гарантує високу якість продукції з маркою Brightfield.