Quanta-System-Logo-new

Quanta System

Італійська компанія Quanta System створена в 1985 році, спеціалізується на розробці і виробництві лазерних систем для хірургії та естетичної медицини, а також приладів для лазерної реставрації предметів старовини. Лазери Quanta System визнані професіоналами «Золотим стандартом» по ефективності, надійності і практичності.

Все виробництво розташоване в Італії - від розробки до збірки на високотехнологічних виробничих майданчиках у місті Самарате. Лазерні системи Quanta System поєднують в собі відповідність міжнародним стандартам з індивідуальним підходом до кожного клієнта.

Лазери Quanta System належать до вищого сегменту обладнання для естетичної медицини, пропонуючи унікальні комбіновані рішення з видалення тату, пігментних плям, доброякісних утворень, шрамів, а також лазерному омолодженню.

У секторі естетичної медицини Quanta System пропонує лінійний ряд лазерів Thunder для епіляції і видалення судинної патології; лінійку DISCOVERY PICO (лазери 2-го покоління для видалення тату і пігментних плям); лазер Youlaser з довжиною хвилі 10600 і 1540 нм для омолодження і видалення пігменту; серія Q-Switched олександритового і неодимового лазерів і багато іншого.

Quanta System - для тих, хто оибирає найкраще!