sumer

Sümer

Компанія Sümer була заснована в 1981 році в Анкарі та спеціалізується на виробництві різного устаткування медичного призначення: меблі для операційних, стерилізатори і автоклави різних обсягів, мийно-дезінфекційні машини і багато іншого.

Штаб-квартира і основні виробничі площі компанії займають 25 тисяч квадратних метрів і розташовані в промисловій зоні столиці Туреччини.

Найважнішим сектором Sümer є сфера дезінфекції та стерилізації, зокрема, компанія пропонує комплексні рішення по оснащенню спеціалізованих відділень в медичних установах з великим і малим потоком пацієнтів.

Світове визнання отримали мийно-дезінфекційні машини з обсягами від 60 до 500 літрів, парові стерилізатори класу В з обсягами 100-900 літрів. Обладнання пропонується в різній конфігурації наборів аксесуарів, що дає можливість максимально задовольнити потреби клієнтів.

Все обладнання компанії сертифіковано на відповідність менеджменту стандартам якості ISO 9001, менеджменту якості медичного обладнання ISO 13485 та менеджменту навколишнього середовища ISO 14001.

Також маються сертифікати відповідності вимогам Директиви MDD 93/42 / ЄС щодо медичних пристроїв і PED 2014/68 / ЄС на обладнання, яке працює під тиском. Крім того, парові стерилізатори, пристрої для дезінфекції та миття сертифіковані в Німеччині.

Медичне обладнання Sümer для неонатології, загальної хірургії та стерилізації.