My Lab Omega в анестезіології

Ультразвукове дослідження є безпечним, легкодоступним методом візуалізації, який широко застосовується в сучасній анестезіологічній і реанімаційній практиках.

Сьогодні ультразвук активно використовується в регіональній анестезії, медицині болі, для забезпечення судинного доступу, оцінки дихальних шляхів, трансезофагеальна ехокардіографія тощо.

Більшість виробників УЗД апаратів розробляють прилади і програмне забезпечення, які максимально адаптовані до використання в операційній, палатах інтенсивної терапії, приймальних відділеннях, обстежувати пацієнта безпосередньо в лікарняному ліжку.

Яскравий взірець – портативний ультразвуковий сканер MyLab Omega компанії Esaote, який був представлений на Конгресі анестезіологів BLACK SEA PEARL 2023, що пройшов в Одесі наприкінці вересня.

Ультразвуковий апарат має компактні розміри й невелику вагу в комбінації з відносно великим монітором, діагональ 15.6 дюйма. Клінічне зображення займає майже весь екран монітора.

Діапазон руху монітора складає 180 градусів в горизонтальній площині, що дає можливість зручно розташувати екран при будь-яких обстеженнях.

Практично всі типи ультразвукових датчиків сумісні з апаратом від MyLab Omega, включаючи спеціалізовані трансезофагеальні датчики, високочастотні датчики до 22 МГц, монокристалічні датчики нового покоління тощо. Це забезпечує максимальну універсальність у клінічному використанні.

Спеціалізовані технології розширюють можливості використання MyLab Omega в анестезіології та інтенсивній терапії.

За допомогою технології CPI лікар-анестезіолог може отримувати якісне і контрастне зображення глибоких шарів пацієнтів з великою вагою. Доплерівські технології CFM забезпечують візуалізацію кровотоку у великих і малих кровоносних судинах.

Програмний модуль Zero-click дає можливість проводити автоматичні обчислення в акушерстві, гінекології та кардіології. І список можна продовжувати.

Крім того, сучасний портативний УЗД апарат, який представляє собою MyLab Omega, представляє довершений цифровий комплекс. Обмін і зберігання інформацією забезпечується через бездротовий зв’язок з можливістю проведення відеостріма (eStreaming). Керування основними функціями проводяться через високочутливий сенсорний екран. Час виходу із сплячого режиму складає менше 15 секунд.

Таким чином, УЗД сканер MyLab Omega  від компанії Esaote являється універсальним діагностичний інструмент, який показує швидкий і надійний результат як в операційній та палаті інтенсивної терапії, так і на виїзді, в амбулаторних умовах у всіх клінічних сферах.